«

»

دی ۱۹

Print this نوشته

کاهش شاخص سهام در بازار آسیا

ارزش شاخصهای سهام در معاملات امروز سه شنبه بازار بورس آسیا کاهش یافت.

جام اقتصادی؛ خبرگزاری فرانسه: ارزش شاخص سهام توکیو در پی افزایش ارزش ین در برابر دلار، نود ممیز نود و پنج صدم واحد- هشتاد و شش صدم درصد- کاهش یافت و به ده هزار و پانصد و هشت ممیز شش صدم واحد رسید.
ارزش شاخص سهام سیدنی نیز با کاهش بیست و هفت ممیز یک دهم درصد- پنجاه و هفت صدم درصد- به چهار هزار و ششصد و نود ممیز دو دهم واحد رسید.
ارزش شاخص سهام سئول نیز سیزده ممیز سی و یک صدم واحد- شصت و شش صدم درصد- کاهش یافت و به هزار و نهصد و نود و هفت ممیز نود و چهار صدم واحد رسید.
ارزش شاخصهای سهام هنگ کنگ و شانگهای نیز به ترتیب شصت و چهار صدم درصد و چهل و هفت صدم درصد کاهش یافت.
در معاملات بازار بورس آمریکا نیز ارزش شاخص سهام داو جونز سی و هشت صدم درصد، اس اند پی برابر با سی و یک صدم درصد و نسداک نه صدم درصد کاهش یافت.

_________________

منبع: واحد مرکزی خبر

Permanent link to this article: http://www.mfanni.ir/%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d8%b4%d8%a7%d8%ae%d8%b5-%d8%b3%d9%87%d8%a7%d9%85-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d8%b3%d9%8a%d8%a7/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>