مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو “۲۰۶ ساخت داخل حاصل اقتصاد مقاومتی است؟!”

با تلاش متخصصان صنعت خودروسازی، امروز با افتخار اعلام می‌کنیم توانتستیم خودروی ۲۰۶ ساخت داخل را تولید کنیم، بی‌شک این اقدام یکی از نتایج فرخنده اقتصاد مقاومتی است که با تدابیر مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو محقق شد.
علی مصریان مدیرارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو درحاشیه بازیداصحاب رسانه جمهوری مولداوی با بیان این مطلب و با تأکید بر اینکه توجه به اقتصاد مقاومتی یکی از راهبردهای جدی این شرکت طی ماه‌های اخیر بوده است، تصریح کرد: ماحصل محور قرار دادن اقتصاد مقاومتی، تبدیل تهدیدها به فرصت بوده که مصداق اجرایی آن ساخت داخل کردن خودرو ۲۰۶ است.
وی اقتصاد مقاومتی را تدبیر مقام معظم رهبری در تبیین راهبرد اقتصادی در شرایط تحریم دانست و گفت: بی‌تردید ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز خاورمیانه نیز چنین رهیافتی را برای حل مشکلات خود بر‌گزید و توانست با مورد توجه قرار دادن آن و همچنین عملیاتی کردن چنین راهبردی به این توفیقات دست یابد.
وی همچنین ایجاد استقلال در تولید را یکی دیگر از دستاوردهای چنین رویکری در اقتصاد دانست و تصریح کرد: بهره‌گیری از توان داخلی، توجه به خلاقیت در تولید و سرمایه‌گذاری در راستای ارج نهادن به طرح‌های نوآورانه از جمله اقداماتی بود که در این شرکت به عنوان برخی رویکردها در تقویت اقتصاد مقاومتی پی‌گیری شده است.
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار امیدواری کرد که این شرکت بتواند در نگاه توسعه‌ای خود ضمن بومی‌سازی صنعت خودرو در کشور، محصولاتی تولید کند که در رقابت جهانی، جایگاه قابل توجهی را به دست آورد و همچنین هر آنچه را که ذیل عنوان سندچشم انداز برای این گروه طراحی و تدوین شده است، محقق گرداند.
مصریان تاکید کرد: محدودیت‌های بین‌المللی نه تنها مانع پیشرفت نشده، بلکه موجب دستیابی به موفقیت‌های بسیاری نیز شده است.
وی خطاب به اصحاب رسانه مولداوی گفت، انعکاس فعالیت ها و توانمندی های بخش صنعت جمهوری اسلامی ایران در رسانه های بین المللی می تواند جایگاه واقعی صنعتی و اقتصادی کشورمان را در سایر کشورها نمایان سازد.
در ادامه والریو واسیلیکا رئیس هیات اصحاب رسانه جمهوری مولداوی ضمن تشکر از مسوولان گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از نظر کیفیت و شکل ظاهری قابل رقابت با خودرو‌های خارجی در این کشور است.
وی خودروی رانا را برای ناوگان حمل و نقل شهری جمهوری مولداوی پسندید و از مدیران ارشد ایران خودرو خواست، زمینه صادرات این خودرو را به این جمهوری فراهم کنند.
رئیس هیات اصحاب رسانه مولداوی با تاکید بر اینکه خبرنگاران این کشور نیز اطلاع‌رسانی خوبی در خصوص صنعت خودروسازی جمهوری اسلامی ایران خواهند کرد، تصریح کرد: در حال حاضر خودروهای زیادی از کشورهای مختلف در این کشور تردد می‌کنند که محصولات ایران خودرو از لحاظ قیمت و کیفیت می‌تواند رقابت نزدیکی با آنها داشته باشد.

___________

منبع: ایکو پرس

Permanent link to this article: http://www.mfanni.ir/%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%b5%d9%86%d8%b9/

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.