«

»

آذر ۱۳

Print this نوشته

قیمت روز خودرو های پر فروش در بازار

قیمت روز خودرو های پر فروش در بازار
به دنبال توقف سیر صعودی قیمت انواع خودرو در بازار ، طی روزهای اخیر قیمت انواع محصولات کاهش محسوسی داشته است.
آخرین قیمت خودروهای پر فروش + جدول
 قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی در بازار رو به کاهش است به گونه ای که قیمت تندر ۹۰ تولید ایران خودرو از ۲۶ میلیون تومان ماه گذشته به ۲۴ میلیون و تندر ۹۰ پارس خودرو از ۲۶.۶ به ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

همچنین قیمت انواع محصولات شرکت مدیران خودرو نیز کاهش نسبی داشته وام وی ام X۳۳ محصول شاسی بلند چینی این شرکت ، پس از اینکه ماه گذشته به رکورد قیمتی ۴۸ میلیون تومان دست یافت ، طی روزهای اخیر به ۴۵ میلیون تومان رسیده است.

بر اساس این گزارش محصول مگان دنده ای نیز که تا ماه گذشته از رکوردداران افزایش قیمت بود در نمایندگی های فروش با نرخ ۵۲ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت برخی خودروهای پرفروش در جدول زیر آمده است:

_____________________________________________
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

Permanent link to this article: http://www.mfanni.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>