ساخت هتلهای لوکس اماراتی در ایران

گفته می شود یکی از گروه های هتل های لوکس ابوظبی برای ساخت ۳ هتل در ایران قرارداد امضا کرده است.
گروه هتل های روتانای ابوظبی برای ساخت سه هتل در ایران قرارداد امضا کرده است.

این سه هتل که هرکدام شامل ۲۰۰ اتاق هستند، تحت برند و لیسانس هتل های بدون مشروبات الکلی روتانا، ریحان، قرار دارند. دو هتل از این سه هتل قرار است در پایتخت یعنی تهران بنا شوند و هتل ۴ ستاره و هتل ۵ستاره ریحان تهران نام دارند . هتل سوم نیز قرار است در مشهد ساخته شود.

سلیم الزیر، رئیس و مدیر عامل گروه هتل های روتانا در این مورد گفت: “کار ساخت هتل ها آغاز شده است و تا دو یا سه سال آینده شاهد اتمام ساخت آن خواهیم بود.” وی همچنین افزود: “توسعه هتل ها شامل ساخت بازار و مناطق مسکونی نیز می شود.” به گزارش افکارنیوز به نقل از عربین بیزنس، ملک و زمین این سه هتل تحت مالیت شرکت های ایرانی قرار دارد.

رئیس گروه های هتل های روتانا گفته است که “طرح های بلندپروازانه ای” برای ایران در نظر دارد و ایران مانند عربستان و عراق ظرفیت فوق العاده ای برای این موضوع دارد. به گفته او، باید با دل و جرات به کشورهای ایران، افغانستان یا عراق که با سختی های سیاسی زیادی دست و پنجه نرم می کنند، رفت.

گروه هتل های روتانا به دنبال سلطه در بازار خاورمیانه است، این هتل علاوه بر اینکه در اربیل عراق نیز شعبه دارد، در کربلا، سلیمانیه و بغداد نیز شعب خود را گسترش داده است. البته لازم به ذکر است که این گروه در سودان، لیبی و عربستان نیز اقدام به ساخت هتل است.

در حال حاضر هزینه اقامت در هتل های روتانای دوبی به طور میانگین شبی ۱۵۰ هزار تومان است.

______________
منبع: افکار نیوز

Permanent link to this article: http://www.mfanni.ir/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%87%d8%aa%d9%84%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%84%d9%88%da%a9%d8%b3-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.