تحویل سفارشی و اسپرت محصولات سایپا!

مدیرعامل شرکت مهندسی بازرگانی سایپا(ستکو) اظهار داشت: مشتریان سایپا می توانند با مراجعه به نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور خودروهای خود را مجهز به آپشن های مورد نیاز خود کرده و تجهیزات مورد نظر را بصورت استاندارد تحویل بگیرند.
فرامرز طاهری گفت: یکی از معضلات بوجود آمده در نگهداری خودروها توسط مشتریان، اضافه کردن آپشنهای غیر استاندارد توسط افراد ناوارد بوده که برای جلوگیری از این موضوع، مشتریان گروه خودروسازی سایپا می توانند آپشن های مورد نظر خود را از طریق این شرکت و شبکه تحویل بگیرند.

وی با اشاره به مضرات اضافه کردن آپشن به صورت غیر استاندراد و غیر علمی افزود: در مبحث اسپرت کردن یا اضافه کردت آپشن های جدید به خودروها باید توجه کرد که بسیاری از این موارد که خارج از خطوط تولید خوردوسازان انجام می شود، مانند انواع سیستمهای صوتی، سنسورهای پارک، سیستم هیدرولیک و.. در صورت انجام آن توسط افراد غیر متخصص و به طریقه غیر علمی و با استفاده از قطعات غیر استاندارد اثرات نامطلوبی را بر سیستم های دیگر خودرو می گذارد .

فرامرز طاهری تصریح کرد: شرکت ستکو بر اساس ماموریت محول شده، برنامه ریزی های مختلفی از جمله تولید خودروهای سفارشی در خطوط تولید و سیستم make to order که ردیاب تولید خودرو ها در خطوط تولید است را به اجرا در خواهد آورد.

مدیرعامل شرکت مهندسی بازرگانی سایپا(ستکو) تاکید کرد: سیستم make to order این توانائی را به مشتری خواهد داد که از وجود خودروی سفارشی خود از مراحل تولید تا عرضه اطلاع پیدا کنند و در هر زمان بتوانند ردیابی کنندکه خودروی خود در چه مرحله ای از تولید قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه تمام بسترهای لازم برای اجرای این طرح در حال فراهم شدن است و این اطمینان به مشتریان داده می شود که تمام محصولات استفاده شده قبلا از نظر استاندارد و کیفیی مورد آزمایش قرار گرفته و توسط افردا ماهر متخصص در این امر تجهیز می شوند.

Permanent link to this article: http://www.mfanni.ir/%d8%aa%d8%ad%d9%88%db%8c%d9%84-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4%db%8c-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%aa-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%be%d8%a7/

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.